Розташування комплексу: Запоріжжя, вул. Перемоги, 91
Ми передзвонимо вам самі!!

Ім'я

Заповніть це поле

Номер телефону

Заповніть це поле

Текст повідомлення

Заповніть це поле

Час дзвінка

  • сьогодні
  • сьогодні
  • завтра
  • дата

2 червня 2022

ЖК Централь – будуємо далі

Шановні інвестори – гарні новини. Будівельна компанія GEOS розпочинає будівельні роботи ЖК Централь, м. Запоріжжя. Наразі виконуються фасадні роботи. Банківські рахунки компанії відкриті, тому ми готові приймати оплати за підписаними договорами від всіх бажаючих. В такий важкий час для країни ми продовжуємо будувати та допомогати країні. Разом відбудуємо та переможемо. Слава Україні! Героям Слава!

13 травня 2022

Вже скоро почнемо будувати

Шановні інвестори та потенційні покупці, будівельна компанія GEOS відновлює будівельно-монтажні роботи своїх ЖК в Україні. Дуже скоро ми розпочнемо будівельні роботи в ЖК Централь, наразі очікуємо відновлення роботи компаній-постачальників. Будівельний майданчик під охороною 24/7. Україна переможе і ми відбудуємо країну разом!

2 лютого 2022

Активні продажі за програмою "Доступна іпотека 7%"

Хороші новини завжди за надійним партнером. В ЖК Central активно йде продаж квартир за програмою "Доступна іпотека 7%"! Інвестуйте без ризиків за комфортних фінансових умов у новий рівень життя від ЖК Central: - високоякісні будівельні матеріали; - закрита територія; - ліфт на підземний паркінг; - панорамне скління; - панорамний вид на набережну, р. Дніпро, о. Хортицю та місто; - комерційна нерухомість; - функціональні планування; - центральна локація міста. Відкрийте доступ до житла майбутнього за зручних та вигідних умов з БК GEOS!  

2 лютого 2022

Хід будівництва станом на 31.01.2022

Будинок 1 Виконано: - монтаж першого пасажирського ліфта; - монтаж перил на сходових маршах; Виконується: - влаштування перегородок "внутрішніх" стін місць загального користування 19-22 поверх; - монтаж другого пасажирського ліфта; - монтаж внутрішніх систем водопостачання та опалення; - монтаж внутрішніх систем електропостачання; - монтаж внутрішніх систем димовидалення та оповіщення про пожежу; - поверхове облаштування стяжки у квартирах та місцях загального користування; - роботи з утеплення фасаду мінеральною ватою та фарбування фасаду; - монтаж зовнішніх мереж водопостачання та опалення; - монтаж систем пожежогасіння та димовидалення у підземному паркінгу; Будинок 2 Виконано: - встановлення вікон на 16 та 18 поверхах; - влаштування газобетонних перегородок "зовнішніх" та "внутрішніх" стін 18-го поверху; - монтаж стін машинного відділення ліфтів на покрівлі (армування; бетонування) Виконується: - влаштування...

25 січня 2022

Підвищення цін в ЖК Central

Підвищення цін в ЖК Central +1000 грн/м2. У світі нерухомості механізм підвищення цін - це лавина, що незворотньо зростає. Але на початку цього процесу завжди є можливість встигнути інвестувати за мінімальною ціною від забудовника в: - бізнес-клас; - центральна локація Запоріжжя; - панорамні вікна + панорамне скління; - функціональні планування; - безмежний вид на місто, Дніпро та о. Хортицю; - зелена локація, що дозволяє здійснювати прогулянки природою у хв доступі від житла; - паркінг з ліфтом на поверх; - закрита територія; - комерційна інфраструктура. Інвестуйте сьогодні та перетворюйте квартиру на свій прибуток!

13 січня 2022

Хід будівництва станом на 31.12.2021

Будинок 1 Виконано: - влаштування перегородок "внутрішніх" стін місць загального користування 15-18 поверх. Виконується: - влаштування перегородок "внутрішніх" стін місць загального користування 19-22 поверх; - Монтаж пасажирських ліфтів; - монтаж перил на сходових маршах; - монтаж внутрішніх систем водопостачання та опалення; - Монтаж внутрішніх систем електропостачання; - поверхове облаштування стяжки у квартирах та місцях загального користування; - роботи з утеплення фасаду мінеральною ватою та фарбування фасаду; - монтаж зовнішніх мереж водопостачання та опалення.   Будинок 2 Виконано: - встановлення вікон на 9-15 поверхах; - влаштування газобетонних перегородок "зовнішніх" та "внутрішніх" стін 15-го поверху. Виконується: - влаштування перегородок "зовнішніх" та "внутрішніх" стін місць загального користування на 16-18 поверхах; - монтаж стін машинного відділення ліфтів на покрівлі...

 
Поділися з друзями!

Ми в соціальних мережах

0