Розташування комплексу: Запоріжжя, вул. Перемоги, 91
Ми передзвонимо вам самі!!

Ім'я

Заповніть це поле

Номер телефону

Заповніть це поле

Текст повідомлення

Заповніть це поле

Час дзвінка

  • сьогодні
  • сьогодні
  • завтра
  • дата

13 травня 2022

Вже скоро почнемо будувати

Шановні інвестори та потенційні покупці, будівельна компанія GEOS відновлює будівельно-монтажні роботи своїх ЖК в Україні. Дуже скоро ми розпочнемо будівельні роботи в ЖК Централь, наразі очікуємо відновлення роботи компаній-постачальників. Будівельний майданчик під охороною 24/7. Україна переможе і ми відбудуємо країну разом!

2 лютого 2022

Активні продажі за програмою "Доступна іпотека 7%"

Хороші новини завжди за надійним партнером. В ЖК Central активно йде продаж квартир за програмою "Доступна іпотека 7%"! Інвестуйте без ризиків за комфортних фінансових умов у новий рівень життя від ЖК Central: - високоякісні будівельні матеріали; - закрита територія; - ліфт на підземний паркінг; - панорамне скління; - панорамний вид на набережну, р. Дніпро, о. Хортицю та місто; - комерційна нерухомість; - функціональні планування; - центральна локація міста. Відкрийте доступ до житла майбутнього за зручних та вигідних умов з БК GEOS!  

2 лютого 2022

Хід будівництва станом на 31.01.2022

Будинок 1 Виконано: - монтаж першого пасажирського ліфта; - монтаж перил на сходових маршах; Виконується: - влаштування перегородок "внутрішніх" стін місць загального користування 19-22 поверх; - монтаж другого пасажирського ліфта; - монтаж внутрішніх систем водопостачання та опалення; - монтаж внутрішніх систем електропостачання; - монтаж внутрішніх систем димовидалення та оповіщення про пожежу; - поверхове облаштування стяжки у квартирах та місцях загального користування; - роботи з утеплення фасаду мінеральною ватою та фарбування фасаду; - монтаж зовнішніх мереж водопостачання та опалення; - монтаж систем пожежогасіння та димовидалення у підземному паркінгу; Будинок 2 Виконано: - встановлення вікон на 16 та 18 поверхах; - влаштування газобетонних перегородок "зовнішніх" та "внутрішніх" стін 18-го поверху; - монтаж стін машинного відділення ліфтів на покрівлі (армування; бетонування) Виконується: - влаштування...

25 січня 2022

Підвищення цін в ЖК Central

Підвищення цін в ЖК Central +1000 грн/м2. У світі нерухомості механізм підвищення цін - це лавина, що незворотньо зростає. Але на початку цього процесу завжди є можливість встигнути інвестувати за мінімальною ціною від забудовника в: - бізнес-клас; - центральна локація Запоріжжя; - панорамні вікна + панорамне скління; - функціональні планування; - безмежний вид на місто, Дніпро та о. Хортицю; - зелена локація, що дозволяє здійснювати прогулянки природою у хв доступі від житла; - паркінг з ліфтом на поверх; - закрита територія; - комерційна інфраструктура. Інвестуйте сьогодні та перетворюйте квартиру на свій прибуток!

13 січня 2022

Хід будівництва станом на 31.12.2021

Будинок 1 Виконано: - влаштування перегородок "внутрішніх" стін місць загального користування 15-18 поверх. Виконується: - влаштування перегородок "внутрішніх" стін місць загального користування 19-22 поверх; - Монтаж пасажирських ліфтів; - монтаж перил на сходових маршах; - монтаж внутрішніх систем водопостачання та опалення; - Монтаж внутрішніх систем електропостачання; - поверхове облаштування стяжки у квартирах та місцях загального користування; - роботи з утеплення фасаду мінеральною ватою та фарбування фасаду; - монтаж зовнішніх мереж водопостачання та опалення.   Будинок 2 Виконано: - встановлення вікон на 9-15 поверхах; - влаштування газобетонних перегородок "зовнішніх" та "внутрішніх" стін 15-го поверху. Виконується: - влаштування перегородок "зовнішніх" та "внутрішніх" стін місць загального користування на 16-18 поверхах; - монтаж стін машинного відділення ліфтів на покрівлі...

30 грудня 2021

Результати лотереї в ЖК Central

21 грудня 2021 року у відділі продажів ЖК Central, м. Запоріжжя відбувся розіграш безпрограшної лотереї! Поспішаємо розповісти вам про цю подію. За час проведення було вручено покупцям 22 сертифікати номіналом від 2 000 грн до 10 000 грн. Щоб ні в кого не виникло сумніву в прозорості розіграшу, у присутності менеджерів компанії клієнти самі крутили барабан і витягували свою кульку зі щасливим номером – яка була продубльована на сертифікаті!   Всі учасники стали щасливими власниками не лише квартир у ЖК Central, а й приємного бонусу від БК GEOS до Нового року! До речі, хочемо помітити, що деяким інвесторам удача посміхнулася кілька разів, оскільки вони придбали кілька квартир  Вітаємо всіх переможців нашого розіграшу - дива трапляються з ЖК Central!

 
Поділися з друзями!

Ми в соціальних мережах

0