Ми передзвонимо вам самі!!

Ім'я

Заповніть це поле

Номер телефону

Заповніть це поле

Текст повідомлення

Заповніть це поле

Час дзвінка

  • сьогодні
  • сьогодні
  • завтра
  • дата

3 серпня 2020

Парад знижок

Акції оптом від ЖК Central! Головні акції року в одному пакеті "Літо скоро бай-бай. За знижками поспішай!": - ціна з минулого: від 14 000 грн/м2* *акція діє на обрані квартири;   - перший внесок до 10%, а розстрочка до 24 місяців;  -сплачуйте 20% зараз, а 80% після завершення будівництва. Момент настав!

1 серпня 2020

Хід будівництва станом на 31.07.2020

Дім 1 Виконано: - монтаж стін / колон 14-го поверху (армування, бетонування); Виконується: - монтаж / установка вентиляційних каналів; - монтаж / установка сходових маршів; - пристрій газобетонних перегородок "стін" (зовнішніх і внутрішніх) 7-го поверху; - пристрій газобетонних перегородок "стін" (зовнішніх і внутрішніх) 6-го поверху; - пристрій газобетонних перегородок "стін" (зовнішніх і внутрішніх) 5-го поверху; - пристрій газобетонних перегородок "стін" (зовнішніх і внутрішніх) 4-го поверху; Дім 2 Виконано: - монтаж стін / колон 2-го рівня паркінгу (армування, бетонування); - залита плита перекриття 2-го рівня паркінгу (армування, бетонування); - монтаж стін / колон 1-го поверху (армування, бетонування); Виконується: - монтаж плити перекриття 1-го поверху (армування, бетонування).

5 липня 2020

Хід будівництва станом на 30.06.2020

Дім 1 Виконано:  кладка стін технічних приміщень підвалу; Виконується:  монтаж / установка вентиляційних каналів;  монтаж / установка сходових маршів;  монтаж стін / колон 14-го поверху (армування, бетонування);  пристрій газобетонних перегородок "стін" (зовнішніх і внутрішніх) 7-го поверху; Дім 2 Виконано:  залита плита перекриття паркінгу; Виконується:  монтаж стін / колон 2-го рівня паркінгу (армування, бетонування);  монтаж плити перекриття 2-го рівня паркінгу (армування, бетонування);

1 липня 2020

Друга хвиля літніх знижок

Це не закінчиться. Доки діє SUMMER SALE Ловіть унікальну можливість від ЖК Central! Сплачуйте 20% від вартості зараз, а 80% - після введення проєкту в експлуатацію. Це краще за акцію - це гарантії ваших інвестицій! Пропозиція діє до 31.07.2020.  

24 червня 2020

Будівництво в карантині: БК GEOS вводить 3 проєкти в експлуатацію

Одночасно: результат роботи топового українського забудовника в режимі "карантин". Пандемія стала випробуванням для вагомої частки українського та світового бізнесу. Рівно як і для тих, хто інвестував в нерухомість на стадії будівництва. Забудовники масово ставили будівництво на паузу та переносили терміни здачі проектів. Але були і ті, хто подолав раптові труднощі. Про те, як команда БК GEOS реалізувала в ізоляції 3 проекти одночасно нам розповів глава ради директорів компанії Максим Барбаш. "До раптового спалаху пандемії та її наслідків не був готовий ніхто. Не можна сказати, що для компанії GEOS світова ізоляція не стала перешкодою. Адже з перешкодами зіткнулися всі. Для нас в цій ситуації було всього 2 завдання: не ставити процес будівництва на паузу і зберегти цілісність нашої команди професіоналів. І якщо офісні співробітники керували процесом з дому, будівельники (завдяки умовам роботи допустимим в карантині та дотримання дистанції) працювали згідно з...

4 червня 2020

Хід будівництва станом на 31.05.2020

Будинок 1 Виконано  монтаж стін / колон 13 поверху;  залита плита перекриття 13 поверху; Виконується  кладка стін технічних приміщень підвалу;  монтаж / установка вентиляційних каналів;  монтаж / установка сходових маршів;  монтаж стін / колон 14-го поверху (армування, бетонування); Дім 2 Виконується  монтаж плити перекриття паркінгу (армування, бетонування).

 
Поділися з друзями!

Ми в соціальних мережах

0