Ми передзвонимо вам самі!!

Ім'я

Заповніть це поле

Номер телефону

Заповніть це поле

Текст повідомлення

Заповніть це поле

Час дзвінка

  • сьогодні
  • сьогодні
  • завтра
  • дата

17 січня 2021

CENTRAL - БУДУЄМО ЗА ГРАФІКОМ!

Якщо ви хочете купити квартиру в кращому житловому комплексі Запоріжжя, то ви потрапили за адресою. Ми пропонуємо сучасне житло нового формату, яке будується за європейським зразком. Наш фонд фінансування забезпечує гарантію, що житловий комплекс буде зданий в зазначені терміни. Кожен етап робіт приймається нашим сертифікованим технаглядом. Будівельні матеріали закуповуються тільки у перевірених підрядників. Сьогодні на об'єкті ЖК CENTRAL ведеться монтаж монолітного каркаса, бетонування стін, пристрій безгребневих перегородок, дренажу, установка вікон, холодних вітражів. В ході огляду будівельного майданчика начальник відділу продажів Дмитро Радченко зазначив, що роботи йдуть за графіком, навіть спостерігається випередження термінів виробничої програми по цегляній кладці, улаштування фасадів та монтажу перегородок. Постійно на будівництві працюють понад 50 чоловік, загальна будівельна готовність комплексу складає 51%. Завершення основних видів будівельно-монтажних...

16 січня 2021

Будівельна компанія GEOS - це надійно

Бажаєте гарантій? Гарантія - це репутація!  16 років БК GEOS закріплює за собою статус надійного забудовника України та Европи. Лише під час локдауну 2020 ми ввели в експлуатацію відразу 3 проєкти у Києві! У грудні 2020 ми ввели в експлуатацію ЖК “Raday Residance” та на порозі введення експлуатацію для життя сотень сімей проєкту на іспанському узбережжі ЖК Arenal Suites - 97% завершених робіт.  БК GEOS жодного разу не блокувала та не заморожувала будівництво.  ЖК “Central” уособлює основні принципи компанії - комфорт, статус, якість та задоволення від життя! Не ризикуйте, обирайте гарантії!  Кількість зданих житлових комплексів: 15. Кількість комплексів, що будуються: 4 - Україна, 5 - Угорщина, 1 - Іспанія.

11 січня 2021

Карантин зимових канікул

Шановні відвідувачі, у зв’язку з “Карантином зимових канікул” з 8.01 по 24.01, будівельна компанія GEOS виконує всі правила щодо запобігання розповсюдження коронавірусної хвороби та попереджає, що у відділі продажу відвідувачі можуть знаходитися лише у засобах індивідуального захисту. УВАГА! Відвідування відділу продажу можливе лише за попереднім записом у телефонному режимі: +38 (061) 708 26 08 Дякуємо за розуміння та бажаємо міцного здоров’я!

2 січня 2021

Хід будівництва станом на 30.12.2020

Будинок 1 Виконано: - пристрій газобетонних перегородок зовнішніх "стін" 12-го поверху; - залита плита перекриття 14-го поверху (армування, бетонування); - установка вікон в квартирах 4-го поверху; Виконується: - монтаж / установка вентиляційних каналів; - монтаж / установка сходових маршів; - установка вікон в квартирах 5-го поверху; - монтаж стін / колон 15-го поверху (армування, бетонування); Будинок 2 Виконано: - залита плита перекриття 8-го поверху (армування, бетонування); - монтаж стін / колон 9-го поверху (армування, бетонування); - залита плита перекриття 9-го поверху (армування, бетонування); - монтаж стін / колон 10-го поверху (армування, бетонування); - залита плита перекриття 10-го поверху (армування, бетонування); Виконується: - монтаж / установка вентиляційних каналів; - пристрій газобетонних перегородок зовнішніх "стін" 3-го поверху; - монтаж стін / колон 11-го поверху (армування, бетонування);

30 грудня 2020

Winter Sale продовжено

Акція, стій!  Здогнали. Та продовжили ще на місяць! Апартаменти бізнес-класу з видом взагалі на все - від 15 500 грн/м2 в ЖК Central. Пам'ятайте, акція чекає, а час ні. Встигніть інвестувати мінімум в максимум!

24 грудня 2020

Графік роботи на новорічні свята

Встигніть запланувати придбання квартири заздалегідь, поки не почалися свята. Графік роботи на новорічні свята: ЖК Central   25.12-10.11 консультація відбуватиметься у телефонному режимі, окрім 01.01. Починаючи з 11.01 працюємо у звичайному режимі.  

 
Поділися з друзями!

Ми в соціальних мережах

0