Ми передзвонимо вам самі!!

Ім'я

Заповніть це поле

Номер телефону

Заповніть це поле

Текст повідомлення

Заповніть це поле

Час дзвінка

  • сьогодні
  • сьогодні
  • завтра
  • дата

2 липня 2019

Хід будівництва станом на 27.06.2019

Секція 1 Виконано - роботи по монтажу стін на відмітки -0,300 м; - залита плита перекриття на відмітки -0,300 м; Виконуються роботы: - роботи по монтажу стін на відмітку +3,700 м (армування, бетонування); - роботи по гідроізоляції стін; - роботи по частковоъй зворотній засипці котловану; Паркінг Виконано - роботи по заливці фундаментів; Виконуються роботи - по монтажу стін/колон в паркінгу (армування, бетонування)  

29 травня 2019

Хід будівництва на 29.05.2019

Секція 1 Виконано роботи по монтажу стін підвалу (армування, бетонування); монтаж блискавкозахисту; залита плита перекриття на відмітки -3,300 м; Виконуються роботы: по монтажу стін на відмітку -0,300 м (армування, бетонування); по частковій зворотній засипці котловану; Паркінг виконуються роботи по заливці фундаментів; Секція 2 виконане пальове поле;

6 травня 2019

Хід будівництва на 29.04.2019

Секция 1 ведутся работы по монтажу стен подвала (армирование, бетонирование) монтаж молниезащиты; частично залита плита перекрытия на отметке -3,3 м; Паркинг выполнено свайное поле; Секция 2 ведутся работы по свайному полю.

29 березня 2019

Хід будівництва на 29.03.2019

Секція 1: виконано свайне поле; виконана заливка фундаментної плити; ведуться роботи по монтажу стін підвалу (армування, бетонування); монтаж блискавкозахисту; Паркінг: ведуться роботи по пальовому полю.

25 березня 2019

Ми відкриваємо простір інновацій GEOS в Запоріжжі і пропонуємо особливі умови першим гостям.

Ми раді запросити вас в наше новий простір GEOS! Ми хочемо познайомитися ближче і розповісти вам про житловий комплекс Central. Ви вже знаєте, що це комплекс, в якому все краще поруч, але побувавши у нас, безпосередньо там, де розташується комплекс, ви зможете в усьому переконатися особисто. При зустрічі ми розповімо всі деталі, розкриємо всі секрети. Вам точно захочеться вибрати одну з квартир з видом на Дніпро і острів Хортиця! Оскільки жк Central - це наш перший об'єкт в Запоріжжі, то наш простір інновацій GEOS є не тільки відділом продажів для комплексу, а й місцем, де ви зможете ближче познайомитися з компанією GEOS. Це місце, де ми представимо вам наші комплекси в Києві, а також в країнах ЄС. Тут ми зможемо вам детально розповісти про нашій якості будівництва, про інноваційні рішення, які застосовуємо, і технологіях, які лягають в основу наших комплексів. Скромничати не будемо і розповімо про наші нагороди, які регулярно отримують наші житлові комплекси на міжнародних...

5 березня 2019

Хід будівництва на 28.02.2019

Виконуються наступні роботи: змонтований і встановлений кран; закінчують виконувати свайне поле будинок 1; виконуються підготовчі роботи по фундаментної плити; виготовляються каркаси для фундаментної плити.

 
Поділися з друзями!

Ми в соціальних мережах

0