Ми передзвонимо вам самі!!

Ім'я

Заповніть це поле

Номер телефону

Заповніть це поле

Текст повідомлення

Заповніть це поле

Час дзвінка

  • сьогодні
  • сьогодні
  • завтра
  • дата

24 червня 2020

Будівництво в карантині: БК GEOS вводить 3 проєкти в експлуатацію

Новини
30 жовтня 2020 Black November
Одночасно: результат роботи топового українського забудовника в режимі "карантин".

Пандемія стала випробуванням для вагомої частки українського та світового бізнесу. Рівно як і для тих, хто інвестував в нерухомість на стадії будівництва. Забудовники масово ставили будівництво на паузу та переносили терміни здачі проектів. Але були і ті, хто подолав раптові труднощі.

Про те, як команда БК GEOS реалізувала в ізоляції 3 проекти одночасно нам розповів глава ради директорів компанії Максим Барбаш.
"До раптового спалаху пандемії та її наслідків не був готовий ніхто. Не можна сказати, що для компанії GEOS світова ізоляція не стала перешкодою. Адже з перешкодами зіткнулися всі. Для нас в цій ситуації було всього 2 завдання: не ставити процес будівництва на паузу і зберегти цілісність нашої команди професіоналів. І якщо офісні співробітники керували процесом з дому, будівельники (завдяки умовам роботи допустимим в карантині та дотримання дистанції) працювали згідно з графіком.

Уявіть собі почуття, яке може випробувати інвестор, коли в розпал пандемії зупиняється будівництво. Заморожувати будівництво вкрай ризикований крок. Тому нам потрібно було максимально швидко адаптуватися до нової реальності без будь-яких перерв у роботі.

Адже репутацію компанії з недобудовою в портфоліо реабілітувати марно. А репутація - це довіра.
За всю 16-річну історію БК GEOS не було жодної заморозки, а всі проекти вводилися в експлуатацію без істотних затримок.

Карантин не став винятком. Ми ввели в експлуатацію відразу 3 київських проєкта з 5: ЖК AuRoom, ЖК Melody Park і 1-а черга ЖК Family & Friends. Двом останнім вже навіть присвоєно адресу!

По вулиці Паньківській 20/82 готовий до першого ремонту ЖК бізнес-класу AuRoom. Це проект для тих, хто хоче бути в кроковій доступності до усіх подій столиці. Житловий комплекс мінімалістичний, візуально співзвучний з історичним центром і має камерний склад апартаментів - 120 квартир.

У той же час було завершено будівництво другого діаметрально протилежного проєкту - 2-а черга ЖК Melody Park, с. Проліски, вул. Щаслива. Проект комфорт-класу розташований в тіні парків і лісів найближчого передмістя в 7 хв їзди від Києва. У житловому комплексі представлені тільки 1 та 2-х кімнатні квартири.

І третім проєктом, готовим до життя сотень сімей став ЖК Family & Friends, 1-а черга, вул. Новопольова, 2. Цей житловий комплекс став симбіозом життя в столиці, як у передмісті. У цьому проєкті ми зробили акцент на сімейні цінності. Тут сприятливо і комфортно будувати сімейне майбутнє.

І якщо у житлового комплексу Family & Friends попереду ще будівництво кількох черг, то ЖК AuRoom і ЖК Melody Park завершені на 100%. "
Також, Максим Барбаш додав, що інші проекти БК GEOS не тільки в Україні, але і в Іспанії та Угорщині йдуть згідно з планом та немає підстав для переживань вкладників на тлі пандемії.
 
Поділися з друзями!

Ми в соціальних мережах

0